امید‌ها مى‌توانند مثل تیم ١٩٩٨ تاریخ‌ساز شوند

‎مربى تيم فوتبال اميد با تاكيد بر اهميت حمايت همه جانبه از اين تيم گفت:بايد همه ما باور داشته باشيم كه اين تيم ظرفيت انجام كارهاى بزرگى را دارد.

338084_852 امید‌ها مى‌توانند مثل تیم ١٩٩٨ تاریخ‌ساز شوند

به گزارش خبرورزشی، رضا شاهرودى مربى تیم فوتبال المپیک که به همراه این تیم دو اردوى قطر حضور دارد در خصوص شرایط این اردو گفت: خوشبختانه وضعیت بسیار خوبى داریم. تمرینات خوبى از هر نظر در تهران داشتیم و یک بازى تدارکاتى بسیار مفید برابر شهر خودروى مشهد. امکانات اردو هم واقعا ایده‌آل بوده همچنین در قطر هم وضعیت بسیار خوبى داریم همینطور یک فرصت مناسب براى بازى برابر تیم قدرتمندى مثل استرالیا. این تیم یکى از قدرت‌هاى فوتبال آسیا در این رده سنى است که مى‌تواند به روند برنامه هاى آماده‌سازى ما کمک کند. ما هم تیمى داریم که حالا تجربه خوبى دارد، بازى‌هاى تدارکاتى زیادى انجام داده و انگیزه زیادى براى این بازى در تیم مى‌بینم.

شاهرودى با اشاره به خاطره خودش از رویارویى ایران و استرالیا در سال ١٩٩٧ گفت: خوشحالم که من و حمید استیلى هم بخشى از یک اتفاق ماندگار در تاریخ فوتبال ایران بودیم و مسابقه برابر استرالیا در فوتبال ما همیشه یادآور حماسه ملبورن است. با این وجود به بچه هاى تیم امید گفته‌ام اگر طلسم صعود به المپیک را بشکنند مى‌توانند مثل همان تیم ١٩٩٨ تاریخ‌ساز باشند.

مربى تیم المپیک در پایان گفت: مسئله مهم این است که خودمان به این تیم امیدوار باشیم و توان واقعى آن را بشناسیم. این بچه‌ها بسیار مستعد و توانا هستند، من ماه‌ها کنار آن‌ها زندگى کرده‌ام و ایمان دارم مى‌توانند کارهاى بزرگى انجام بدهند. امیدوارم همه اهالى فوتبال در این چند ماه آینده به تیم امید انرژى مثبت بدهند، چون باور دارم اگر با روحیه و خودباورى وارد مسابقات شویم این تیم مى‌تواند در تاریخ فوتبال ایران نام خودش را ثبت کند.