برای موفقیت درازمدت ناچار هستیم فوتبال پایه را تقویت کنیم

رئیس هیات فوتبال استان کرمان گفت: برای اینکه فوتبال استان در دراز مدت بخواهد راه موفقیت را دوچندان طی کند، ناچاریم باشگاه های استان فوتبال پایه را مورد توجه قرار داده و تقویت کنند.

علی قرائی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، گفت: باشگاه های مس کرمان، رفسنجان، شهربابک و گل گهر سیرجان همگی این پتانسیل و توانایی را دارند که تقویت کننده فوتبال پایه در استان باشند. از توصیه‌های هیات فوتبال استان به باشگاه‌ها این است که بحث پایه را جدی بگیرند، اگر می‌خواهند در دراز مدت موفق بوده و هزینه‌های شان کمتر شود.

وی به حضور تیم فوتبال گل گهر سیرجان در لیگ برتر کشور، تیم آرمان گهر سیرجان در لیگ دسته اول کشور، تیم فوتسال گهرزمین سیرجان در لیگ فوتسال کشور و تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان در لیگ برتر بانوان کشور اشاره کرد و گفت: شهرستان سیرجان در حال حاضر قطب جدید فوتبال نه در استان بلکه در ایران است. می توان سیرجان را به عنوان سردمدار فوتبال در قطب جنوب شرق کشور دانست همانطور که نگاه ها هم به سمت فوتبال این شهرستان معطوف شده است.

قرائی تاکید کرد: انتظار داریم تیم گل گهر سیرجان امسال  جایگاه خوبی را برای خود در لیگ برتر کشور تثبیت کند و علی رغم نتایج خوبی که تا کنون کسب نکرده است، با پتانسیل خوبی که دارد و انتخاب سرمربی جدید در ادامه فصل موفیقت های لازم برای تثبیت جایگاه خود را به همراه داشته باشد.

انتهای پیام