دلایل شکست انگلیس از دیدِ ساوتگیت

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس معتقد است شاگردانش در تقابل با جمهوری چک در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ آنطور که باید ظاهر نشده‌اند.
338067_574 دلایل شکست انگلیس از دیدِ ساوتگیت

به گزارش خبرورزشی، گرث ساوت‌گیت که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (جمعه) در گروه A از مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ در دیداری خارج از خانه مقابل جمهوری چک تن به شکست ۲ بر یک داد تا اولین باخت خود در رقابت‌های مرحله انتخابی (اعم از یورو و جام جهانی) در ۱۰ سال اخیر را تجربه کند، پس از این بازی گفت: ما پیش از این بار‌ها مورد تمجید قرار گرفته بودیم، اما همیشه تأکید کرده‌ایم که کار‌های زیادی برای انجام دادن داریم تا انگلیس تبدیل به تیمی سطح بالا شود و این بازی گواهی بر این موضوع بود.
وی افزود: ما خیلی وقت بود که حس شکست را تجربه نکرده بودیم، برای همین بازیکنان ناراحت هستند. هیچیک از ما از چنین وضعیتی خوشحال نیستیم، اما این واقعیت است و باید از این بازی درس بگیریم. من همیشه مسئولیت عملکرد تیمم را برعهده می‌گیرم. ما در این بازی زمانی که توپ را در اختیار نداشتیم، استحکام لازم را نداشتیم و در نیمه اول در استفاده از توپ ضعیف ظاهر شدیم. به نظرم در نیمه دوم بهتر عمل کردیم و موقعیت‌هایی هم روی دروازه جمهوری چک خلق کردیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس در جمع‌بندی صحبت‌هاش اظهار داشت: در کل ما به اندازه کافی خوب بازی نکردیم و مالکیت توپ را به خصوص در نیمه اول به سادگی از دست دادیم.