شاهین و راهی که اشتباه می‌رود

نه به آن تیم پرستاره و نه به این تیم بی‌ستاره؛ شاهین هر دو بار مسیر را اشتباه رفت. در حالی که عقلانی‌ترین تصمیم بستن تیمی متشکل از بازیکنان اسمی و جوانان جویای‌نام بود.

337993_690 شاهین و راهی که اشتباه می‌رود

به گزارش خبرورزشی، شاهین در هفته‌های سپری شده از لیگ برتر تیم ضعیفی نشان داد و خوب نتیجه نگرفت و در این شرایط طبیعی بود که تماشاگران دست به انتقاد از عبدالله ویسی بزنند و در نهایت هم این مربی از سمت خود استعفا کرد. دفعه قبل که شاهین به لیگ برتر آمد تیم بازیکنان اسمی زیادی را به خدمت گرفت و هزینه‌های کلانی را متحمل شد، اما تیم خوب و هماهنگی شکل نگرفت و در نهایت به لیگ یک و لیگ ۲ و… سقوط کرد. این‌بار که شاهین به لیگ برتر آمد برخلاف گذشته خالی از بازیکن اسمی و باتجربه است و باز هم یک تیم محکم و قوی برای ارائه بازی خوب در برابر حریفان نیست.
نه به آن تیم پرستاره و نه به این تیم بی‌ستاره؛ شاهین هر دو بار مسیر را اشتباه رفت. در حالی که عقلانی‌ترین تصمیم بستن تیمی متشکل از بازیکنان اسمی و جوانان جویای‌نام بود. شاهین از هفته ابتدایی دوست داشته در برابر حریفان ارائه‌گر بازی‌های خوبی باشد و نتایج خوبی بگیرد و اگر این امر محقق نشده به خاطر ناتوانی بوده نه نخواستن تیم! تیم برای بهتر شدن و بهتر نتیجه گرفتن حتماً باید تقویت شود. هم از نظر فنی و هم از نظر سبک بازی. برای شاهین لیگ برتر به پایان نرسیده و فرصت این را دارد جبران مافات کند و شرایط را تغییر دهد.
به تماشاگران شاهین نمی‌شود خرده گرفت. نتیجه‌گرایی در فوتبال ایران فرهنگ شده. آن‌ها دوست دارند تیم‌شان مثل نساجی بازی کند. مثل نفت مسجدسلیمان. به خصوص که شاهین یکی از قطب‌های فوتبال کشور است و هر سال چند بازیکن خوب به فوتبال ایران معرفی می‌کند. عبدا… ویسی نباید از انتقاداتی که به او شد ناراحت باشد و باید اندیشه کند در تیم جدید نفرات بهتری در کنار هم قرار دهد. نتایج شاهین در هفته‌های سپری شده باید از سوی عبدا… ویسی واکاوی شود. او برای موفقیت در آتی باید اشتباهات شاهین را تکرار نکند. عبدا… ویسی باید اشتباهات خود را در شاهین به گردن بگیرد در غیر این صورت در تیم جدید هم موفق نخواهد شد. این یک اصل در فوتبال است. مربی‌ای که نتایج بد خود را بهانه‌جویی کند به طور حتم هیچ وقت در مربیگری اش موفق نخواهد شد. شاهین و عبدا… ویسی می‌توانند آینده را تغییر دهند به شرط اینکه مسیر را تغییر دهند.