ورزش کارگری رشد چشگیری داشته است

سرمربی تیم هلدینگ توکا فولاد اصفهان که تیمش به قهرمانی مسابقات تنیس روی میز قهرمان کشوری تنیس روی میز کارگران رسیده است، از بالا رفتن سطح کمی و کیفی مسابقات و نبود اسپانسر برای اعزام به مسابقات برون‌مرزی می‌گوید.

طوبی وفاپور در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه مسابقات قهرمان کشوری تنیس روی میز بانوان کارگر کشور به مدت یک روز و نیم در مجموعه ورزشی حجاب تهران با حضور ۱۰۰ ورزشکار در قالب ۱۹ تیم برگزار شد، اظهار کرد: مسابقات با توجه به زمان‌بندی اعلام شده، بسیار فشرده بود و این مسئله برای نفراتی که به مراحل بالاتر راه پیدا می‌کردند، سخت‌تر بود و نیاز است در سال‌های آینده مسئولان برگزارکننده بر اساس نفرات شرکت‌کننده زمان مسابقات را افزایش دهند.

وی به اشاره به اینکه خوشبختانه در بخش تیمی، تیم اصفهان توانست بااقتدار قهرمان این دوره از مسابقات شود، افزود: استان اصفهان در تنیس روی میز از توان و پتانسیل بسیار خوبی برخوردار است و بعد از اصفهان نیز قزوین و خوزستان دوم و سوم شدند. در بخش انفرادی نیز فاطمه حق‌شناس و شیما صفرزاده دوم و سوم شدند.

مسئول کمیته تنیس روی میز هیئت ورزش کارگران استان اصفهان تصریح کرد: با توجه به مشکلات شخصی که برای دو نفر از بازیکنان اصفهان به وجود آمد، فرصت را به دیگر بازیکنان دادیم و نتیجه خوبی هم گرفتیم. مسابقات ورزش کارگری نسبت به گذشته رشد چشمگیری داشته و در رشته‌های مختلف مسابقات استانی منظم و منسجمی را هیئت برگزار می‌کند تا تیم‌های قوی و باکیفیتی را به مسابقات کشوری اعزام کند، همین مسئله موجب می‌شود تا در مسابقات کشوری نتایج خوبی بگیریم و به راحتی امتیاز به رقبا ندهیم.

وفاپور با تاکید بر اینکه نبود بودجه و اسپانسر نیز در ورزش کارگری وجود دارد، گفت: این پتانسیل و ظرفیت در ورزش کارگری وجود دارد که در صورت اعزام بیشتر به مسابقات برون‌مرزی بتوانند علاوه بر کسب تجربه، مدال نیز به دست آوردند و امیدواریم در آینده این مسئله حل شود.

به گزارش ایسنا؛ فاطمه حق‌شناس، شیماصفرزاده و شیرین عالم پیکر به‌عنوان بازیکن و طوبی وفاپور به‌عنوان مربی- بازیکن اعضای تیم اصفهان را در این دوره مسابقات تشکیل دادند.

انتهای پیام