پرداختی‌ها دیر و زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد

سخنگو و عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن گفت: هم ما و هم تراکتور فعلا منتظر صدور رای پرونده رضا شکاری هستیم، اما هنوز زمان مشخصی برای صدور رای اعلام نشده است.
به گزارش خبرورزشی، احمد جمشیدی در خصوص شرایط این روز‌های تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در آستانه بازی جام حذفی مقابل مس کرمان اظهار داشت: خداراشکر این روز‌ها تیم در آرامش مشغول تمرین است و امیدوارم بازی خوبی مقابل مس به نمایش بگذاریم.
وی در مورد آخرین وضعیت پرونده رضا شکاری، گفت: ما هم مثل تراکتوری‌ها منتظر صدور رای هستیم. البته هم ما و هم تراکتور فعلا بلاتکلیف هستیم و فکر می‌کنم تراکتور هم برای همین تا الان به شکاری بازی نداده و منتظر تعیین تکلیف این بازیکن است. به ما گفتند این رای به زودی اعلام می‌شود، اما زمان مشخصی اعلام نشده است.
سخنگو و عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن اصفهان درباره جلسه‌ای که با منصوریان و مدیرعامل باشگاه داشتند، تصریح کرد: چند شب پیش جلسه‌ای بین من، منصوریان و مدیرعامل باشگاه برگزار شد و درباره مسائل مختلفی بحث کردیم. با صحبت‌های منصوریان ما بیش از پیش به تیم ذوب‌آهن امیدوار شدیم و مطمئن باشید در ادامه نتایج بسیار خوبی کسب می‌کنیم.
جمشیدی ادامه داد: در این جلسه منصوریان درباره نتایج تیم هم صحبت کرد و ما هم قول دادیم همه تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات انجام دهیم. سرمربی گفت که مشکلی در تیمش وجود ندارد و این ما را خوشحال کرد. قطعا اگر مسائل داوری مانع نمی‌شد ما الان امتیازات بیشتری در جدول داشتیم، اما چاره‌ای نیست و باید به فکر آینده باشیم.
وی در پایان با اشاره به ۱۰ درصدی که به اعضای تیم پرداخت شده، خاطرنشان کرد: ۲۰ درصد هنوز باقی مانده و ما در تلاش هستیم تا این مبلغ را هم هرچه زودتر به اعضای تیم پرداخت کنیم. بازیکنان مشکلات باشگاه و کارخانه را می‌دانند و برای همین نگران چیزی نیستند. در ذوب‌آهن پرداختی‌ها دیر و زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد.