گل‌محمدی: استیلی بیش از هر کس، بچه‌ها را می‌شناسد

سرمربی تیم شهر خودرو معتقد است تیم امید توان لازم برای شکستن طلسم المپیک را دارد و باید به این تیم امیدوار بود.

به گزارش خبرورزشی، به نقل از فدراسیون فوتبال، یحیی گل‌محمدی بعد از مسابقه تدارکاتی شهر خودرو برابر تیم امید گفت: شاهد بازی بسیار خوب و مفیدی برای هر دو تیم بودیم؛ به خصوص برای تیم امید؛ چرا که تیم ما مالکانه و با پاسکاری‌های زیاد بازی می‌کند. این سبک از بازی شبیه‌سازی مناسبی برای تیم امید است. فکر می‌کنم هر دو تیم از این بازی به خوبی استفاده کردند.

سرمربی شهر خودرو همچنین درباره عملکرد تیم امید گفت: به نظر من تیم ملی امید پتانسیل بالایی دارد. بازیکنان خوبی در اختیار این تیم هستند که خیلی از آن‌ها در لیگ برتر بازی می‌کنند و امروز هم عملکرد بسیار خوبی داشتند. باید به این تیم، امید داشته باشیم.

وی تاکید کرد: باور دارم که این بازیکنان می‌توانند به المپیک صعود کنند. مسئله مهم این است که از هر نظر تیم امید را حمایت کنیم. امیدوارم تیم امید و کادر فنی خوب این تیم موفق باشد.

گل‌محمدی در پایان گفت: برای حمید استیلی که دوست و همبازی خوب من بوده، همچنین مدت‌هاست در کنار این تیم حضور دارد و طبیعتا بیش از هر کسی این بچه‌ها را می‌شناسد، آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم استیلی و همکارانش در این مسیر موفق باشند و بتوانند با همدلی و تلاش بازیکنان تیم امید را به نتیجه مورد نظر برسانند.