مقدم‌فر: مقاومت فعال کلید حل مشکلات مردم

مشاور امور فرهنگی رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد بااشاره به سرنگونی پهپاد گلوبال هاوک توسط سپاه پاسداران گفت:‌ «یکی از دستاوردهای این اقدام شجاعانه این بود که یک‌بار دیگر اثبات شد مقاومت و ایستادگی نه‌تنها جنبه جنگ‌افروزی نداشته بلکه بازدارنده هم هست».

فتوتیتر| می‌گویند می‌خواهیم اموال رهبری را تصرف کنیم!

رئیس‌جمهور کشورمان گفت: رهبران ما که مثل رهبران بقیه کشورها نیستند که در حساب‌های خارجی‌شان میلیاردها پول داشته باشند که بخواهید آنها را تحریم و تصرف کنید.

پیگیری تشکیل جبهه واحد ۲۵ کشور برای مقابله با تحریم

رئیس فراکسیون مقابله با تحریم مجلس شورای اسلامی با بیان “به‌دنبال آن هستیم که از دیپلماسی پارلمانی برای همراهی ۲۵ کشور تحت‌تأثیر تحریم‌های آمریکا استفاده کنیم” گفت: بنا داریم جبهه واحدی را با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی ایجاد کنیم.

لندمن: ترامپ از بازگشت جنازه آمریکایی‌ها در صورت جنگ با ایران بیم دارد

نویسنده و تحلیل‌گر آمریکایی گفت: ترامپ از آن بیم دارد که بازگشت جنازه‌های سربازان آمریکایی در جنگ با ایران، او را به یک رئیس‌جمهور یک‌دوره‌ای بدل کند.

پاسخی به نیویورک تایمز| ما هم قبلا نیروی دریایی و هوایی آمریکا را شکست داده ایم

برت استفنز روزنامه نگار آمریکایی در یادداشتی در نیویورک تایمز مدعی شده است : “ما در گذشته نیروی دریایی ایران را غرق کرده ایم، آماده ایم دوباره این کار را بکنیم”!

اختراع جالب نخبه ایرانی؛ پساب فاضلاب بیار؛ ارز ببر

«ارزآوری با پساب فاضلاب!» شاید این جمله برایتان عجیب باشد، مگر با پساب فاضلاب هم می‌توان ارزآوری کرد؟ دکتر «احمد سلسبیلی» با اختراعی جالب، ثابت کرده این جمله، یک ادعا نیست و به شرط حمایت مسئولان می‌تواند بانی انقلاب بزرگی در اقتصاد ایران باشد.