آتش‌سوزی گسترده در روستای یوسف‌آباد قوچان مهار شد/ آتش‌نشان سانحه دیده تحت درمان است

فرماندار شهرستان قوچان گفت: آتش مهار شده اما با توجه به اینکه احتمال آتش‌سوزی مجدد وجود دارد، دستگاه‌های امداد رسانی در حال فعالیت هستند و عملیات به صورت کامل اتمام نیافته است در این عملیات یک آتش‌نشان دچار سانحه شد که مشکل خاصی ندارد و تحت درمان است.

مدرسه کارگاهی است که باید در آن زندگی کردن را تمرین کنیم

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه «مدرسه کارگاهی است که باید در آن زندگی کردن را تمرین کنیم»، گفت: مدرسه مکانی است که باید دانش‌ها، ایمان و حس تعلق به کشور، مردم، نظام و ارزش‌های ما افزایش یابد، مدرسه ما امروز مقداری با این حرف‌ها فاصله دارد که باید به تدریج آن را نزدیک کنیم.

روز اول مدرسه در برخی کشورها

برای والدین و دانش‌آموزان اولین روز آغاز سال تحصیلی، به یادماندنی است.هرچند در کشورهای مختلف آغاز سال جدید تحصیلی زمان‌های مختلفی دارد اما احساس روز اول مدرسه در بسیاری از آنها مشابه است.

تجربه مزه‌های تند در کره‌جنوبی

بازدید از مکان‌های دیدنی، در برخی موارد تفریح‌هایی که شاید در شهر یا کشور خود نمی‌توان آن‌ها را تجربه کرد و مهم‌تر از همه چشیدن طعم‌های جدید و آشنایی با فرهنگ غذایی کشوری که به آن سفر می‌کنیم می‌تواند تجربه هیجان‌انگیزی را با خود به همراه داشته باشد.

چرا 3 هزار بنگاه مشاور املاک در مشهد غیر مجازند؟

رئیس اتحادیه صنف مشاورین املاک مشهد گفت: 3 هزار بنگاه غیر مجاز در مشهد یک‌شبه ثبت شده نشده‌اند، بلکه ما 10 هزار واحد فعال در سطح شهر داریم که بر فرض اگر 70 درصد مستاجر باشند، سالی یک بار باید جابه‌جا شوند.