کمبود 500 کلاس درس در خراسان جنوبی

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از کمبودهای کلاس درس در استان خبر داد و بیان کرد: در حال حاضر 500 کلاس درس در استان کمبود است که 350 کلاس مختص مرکز استان است.

گندم به دلال نفروشید

‌معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از کشاورزان خراسان جنوبی خواست گندم خود را برای فروش به دلالان نفروشند و به مراکز خرید گندم تضمینی به فروش برسانند.

ویتامین ث به مقدار لازم

عضو هیات علمی مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: یکی از اسیدهای زرشک، اسید آسکوربیک یا همان ویتامین” ث” است.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران: بازآفرینی شهری نیازمند همکاری دولت و مردم است

معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با بیان اینکه بازآفرینی شهری نیازمند همت و عزم و اراده جمعی است، گفت: مردم باید با همفکری یکدیگر باید راهی برای نجات محله خود پیدا کنند، سپس ما نیز همکاری و پشتیبانی‌های لازم را انجام می‌دهیم.

این صندلی‌ها هنوز خالی‌اند

یک مدیر سینما با بیان این‌که یکی از مشکلات در استان، تعداد کم سینما به نسبت جمعیت است، گفت: هنوز صندلی خالی در سینماها وجود دارد و این امر همت و تلاش نخبگان فرهنگی در زمینه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی را می‌طلبد.

تلاش برای احیای سرای محسن‌زاده بیرجند

دبیر کل مجمع مجالس آسیایی و رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی بیرجند به همراه مسئولان میراث فرهنگی استان از بنای تاریخی سرای محسن زاده در بازار بیرجند بازدید کرده تا برای احیای آن چاره‌ای بیندیشند.

مرهمی بر درد بی‌آبی در شرق کشور

استاندار خراسان جنوبی گفت: در سال‌های اخیر به دلیل کمبود منابع آبی، مناطق شرقی کشور با چالش مواجه شده‌اند که امید می‌رود با اجرای طرح انتقال آب این مشکل برطرف شود.