قاضی سراج: انتخابات شورایاری‌ها 100 درصد غیرقانونی است

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه انتخابات شورایاری‌ها 100 درصد غیرقانونی است، گفت: در اصل یکصد قانون از انتخابات شورای شهر، روستا و دهستان نام برده شده است اما اسمی از شورایاری نیامده است.

معرفی سامانه‌های خدمات الکترونیک قضایی در نمایشگاه الکامپ

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت:به سؤالات در زمینه سامانه‌های مدیریت کشوری املاک، ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری، مالکیت معنوی و ثبت الکترونیک اسناد در نمایشگاه الکامپ پاسخ داده می‌شود.

فعالیت ٣٥ هزار زندانی حقوق‌بگیر در زندان‌های کشور

مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور از فعالیت ٣٥ هزار زندانی شاغل و حقوق‌بگیر در زندان‌های کشور خبر داد.

حذف امضاهای کاغذی در شهرداری تا یک ماه دیگر/یکپارچه‌سازی تمام معاملات

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) شهرداری تهران، از گسترده‌تر شدن فعالیت‌های شهرداری در حوزه هوشمندسازی تهران خبر داد و گفت: تا یک ماه آینده امضای کاغذی در شهرداری تهران حذف و امضای الکترونیک جایگزین آن خواهد شد.

حناچی: تفاوت مدیریت شهری جدید تقویت زیرساخت‌های شهر هوشمند است

شهردار تهران با اشاره به اینکه خدمات شهر هوشمند کم هزینه ترین و در دسترس ترین نوع خدمات است و امیدوارم پروژه «تهران هوشمند» موثر واقع شود گفت: همین موضوع تفاوت جدی با دوره های قبل مدیریت شهری است.

آیین‌نامه اجرایی قانون تأسیس مراکزآموزشی غیردولتی تصویب شد

سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: آیین نامه اجرایی قانون تأسیس مدارس غیردولتی در هیأت دولت مورد بررسی قرار گرفت و تصویب شد.

کمرئی رئیس ستاد پروژه‌ مهر سال تحصیلی پیش رو شد

سرپرست وزارت آموزش و پرورش طی حکمی علیرضا کمرئی را به عنوان رئیس ستاد پروژه‌ مهر سال تحصیلی 98-99 معرفی کرد.

حکیم‌زاده: والدین از فشار مضاعف آموزشی به دانش‌آموزان پرهیز کنند

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: والدین از فشار مضاعف آموزشی به دانش‌آموزان پرهیز کرده و امور تعلیم و تربیت مربوط به فرزندان خود به صورت توام دنبال کنند.

محکومیت تعلیقی برای فروشگاه «شهروند»

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: با توجه به سیاست‌های دولت در راستای حمایت از تولید، رونق سرمایه‌گذاری و کار و کارگر ایرانی، برای فروشگاه شهروند در پرونده برنج‌های تقلبی حکم تعلیقی صادر شده است.

جزئیات برگزاری مکانیزه پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌ها

دبیر ستاد اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورایاری جزئیات برگزاری مکانیزه و الکترونیکی پنجمین دوره از انتخابات شورایاری‌ها را تشریح کرد.