برخی اپراتورها بدون حضور شخص اقدام به ثبت سیم کارت می کنند 

تهران- ایرنا- رئیس مرکز مبارزه با جرایم ملی و سازمان یافته پلیس فتا ناجا اعلام کرد: سیم‌کارت بدون هویت در شبکه ارتباطی کشور وجود ندارد ولی برخی دفاتر و نمایندگی‌های اپراتور تلفن همراه بدون حضور شخص و ارائه مدارک اقدام به ثبت سیم‌کارت به نام افراد می‌کنند.

جوانان هلال احمر به کربلای معلی اعزام می‌شوند

تهران-ایرنا- سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: در سال جاری تعداد محدودی از جوانان فعال که عضو سازمان هلال احمر هستند به کربلای معلی اعزام شدند که بر اساس نیاز و با برنامه‌ریزی در سال آینده شاهد حضور جوانان به صورت گسترده‌تر خواهیم بود.

مراقبت سلامت در منزل به زودی مشمول بیمه می‌شود

تهران-ایرنا- معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: استانداردهای خدمتی در مراکز مشاوره و مراقبت‌های پرستاری در منزل به منظور پوشش بیمه‌ای مراقبت در منزل به زودی ابلاغ می‌شود.

هیچگونه اقدام قضایی در خصوص بازداشت روح الله صدر الساداتی و برادرانش صورت نگرفته است

ایرنا- تهران- روابط عمومی دادسرای ویژه روحانیت در رابطه با انتشار خبر بازداشت روح الله صدر الساداتی و برادرانش در فضای مجازی در اطلاعیه ای آورده است: هیچگونه اقدام قضایی در خصوص بازداشت افراد مورد اشاره صورت نگرفته است

آموزش همگانی در پیشگیری از جرایم سایبری موثر است

تهران- ایرنا- رئیس پلیس فتا ناجا از نقش آموزش در پیشگیری از جرایم سایبری خبر داد و بر همکاری نهادها و سازمان های دولتی و غیردولتی از جمله رسانه ملی، خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی در این خصوص تاکید کرد.

آزادی ۲۴۱ زندانی با کمک نیکوکاران و ستاد دیه استان تهران

تهران- ایرنا- مدیرکل زندان‌های استان تهران گفت: با پیگیری‌های انجام شده توسط کارشناسان ستاد دیه، ‌ مددکاران زندان‌ها و همیاری خیرین نیکوکار در شش ماهه اول سال‌جاری تعداد ۲۴۱ مددجو از زندان‌های استان تهران آزاد شدند.

ایجاد تعادل میان نقش اجتماعی و خانوادگی زنان ضرورت دارد

تهران- ایرنا- معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با بیان اینکه زنان توانایی بالایی در ایفای نقش اجتماعی و اقتصادی در کنار مسئولیت های خانوادگی دارند، تاکید کرد: یکی از اهداف معاونت ایجاد تعادل میان نقش اجتماعی و مسئولیت های خانوادگی زنان است تا یکی فدای دیگری نشود.