کسب 4 رتبه برتر جشنواره نوجوان سالم توسط دانش آموزان و فرهنگیان فارس

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز و به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس، دکتر لیلا نورافشان گفت: در مرحله استانی هشتمین جشنواره نوجوان سالم، بیش از 72 هزار و 450 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی آموزش‌وپرورش فارس، از رشد 54 درصدی تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه استانی جشنواره نوجوان سالم در فارس خبر داد و گفت: جمع کل نفرات شرکت‌کننده در هشتمین جشنواره نوجوان سالم نسبت به سال قبل از آن نیز 46 در صد رشد داشته است.

وی افزود: در مراسم اختتامیه مرحله استانی این جشنواره از 187 دانش‌آموز دختر، 161 دانش‌آموز پسر، 62 همکار فرهنگی و والدین دانش آموزان به‌عنوان برگزیدگان مرحله استانی و همچنین تمامی روسای ادارات آموزش‌وپرورش و معاون پرورشی و تربیت‌بدنی و همچنین کارشناسان مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی فعال در این جشنواره تقدیر شد.

نورافشان گفت: از استان فارس 72 اثر در بخش دانش‌آموزی و 12 اثر برگزیده همکاران در بخش ابتکارات مدرسه‌ای به‌عنوان منتخبین استانی به دبیرخانه کشوری این جشنواره در تهران ارسال شد که حاصل آن کسب 4 مقام برتر کشوری در سطح کشور بود.

رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی آموزش‌وپرورش فارس، اسامی برترین‌های استان فارس در مرحله کشوری هشتمین جشنواره نوجوان سال در بخش دانش‌آموزی را به شرح زیر اعلام کرد:

سهراب رمضانی از اداره آموزش‌وپرورش قیر وکارزین، رتبه اول کشوری در بخش فیلم داستان؛ آرین روان روی از اداره آموزش‌وپرورش ناحیه یک شیراز، رتبه اول کشوری در بخش نرم‌افزار چندرسانه‌ای؛ آیدا کشاورز و حدیث عابدی هر دو از اداره آموزش‌وپرورش ناحیه سه شیراز، رتبه سوم کشوری در بخش پویانمایی.

در بخش ابتکارات مدرسه‌ای ویژه همکاران فرهنگی، نورالله خندانی از اداره آموزش‌وپرورش ناحیه سه شیراز، کسب رتبه سوم کشوری در بخش محصولات فرهنگی.

نورافشان همچنین گفت: این جشنواره همه‌ساله باهدف ترویج شیوه‌های زندگی سالم و پیشگیری از رفتارهای پرخطر برگزار می‌شود و دانش آموزان تمامی دوره‌های تحصیلی می‌توانند در سه محور پیشگیری از سوءمصرف مواد، پیشگیری از استعمال دخانیات و پیشگیری از خشونت، آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارائه کنند.

انتهای پیام/76018

Read Previous

تاکید وزرای خارجه ایران و قطر بر تقویت روابط دوجانبه

Read Next

منظومه فکری جوان مومن انقلابی به‌جای توییت به سیره امام خمینی(ره) نیاز دارد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *